Podpisanie umowy na dofinansowanie zadania: "Przebudowa drogi - ulicy Kwiatowej w miejscowości Miętne"

W dniu 14.07.2016 r. Wójt Gminy Garwolin w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego podpisał umowę na dofinansowania zadania pn. „Przebudowy drogi – ulicy Kwiatowej w miejscowości Miętne gmina Garwolin”. Przyznana wartość pomocy wynosi 260 751,00 zł. Zadanie to będzie zrealizowane jeszcze w tym roku. Obecnie toczy się postępowanie przetargowe, otwarcie ofert nastąpi jeszcze w tym miesiącu. 

alt

Więcej…

 

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na zadanie: "Leczenie i konserwacja pomników przyrody na terenie gminy Garwolin"

alt

Więcej…

 

KOMUNIKAT PRASOWY

Fundacja Aby żyć, organizator kampanii społeczno-edukacyjnej pt. „Pneumokokom mówimy: Szczepimy!!!” realizuje działania edukacyjne skierowane do rodziców w zakresie szczepień przeciwko pneumokokom.

Więcej…

 

Marcin Kołodziejczyk - wójt gminy Garwolin laureatem Pierwszego Ogólnopolskiego Konkursu – „Wójt Przyjacielem Biblioteki”.

 Organizatorem konkursu była działająca na zlecenie inicjatorki, Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk Agencja 21. O konkursie Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej została poinformowana przez panią Danutę Kalinowską i 18 marca wysłaliśmy kandydaturę wójta gminy Garwolin. Następnie prosiliśmy czytelników i użytkowników biblioteki, aby czynnie popierali zgłoszoną przez nas kandydaturę i wysyłali emaile popierające wójta, co ostatecznie przeważyło szalę zwycięstwa.

  alt 

Więcej…

 

Hotspot

W dniu 20.06.2016 r. w budynku naszego Urzędu uruchomiliśmy dla naszych mieszkańców darmowy dostęp do Wi Fi. Łączyć można się za pośrednictwem telefonu komórkowego, tabletu, laptopa oraz innych urządzeń posiadających odbiornik Wi Fi. Sieć pod nazwą wifi_urzad nie posiada hasła, więc śmiało można korzystać bez rejestracji.

hotspot  444444

Więcej…

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama