Wydarzenia

Półzimowisko w Szkole w Rębkowie

W drugim tygodniu ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Rębkowie zostało zorganizowane półzimowisko. Uczniowie mieli okazje do wspólnego aktywnego i bezpiecznego spędzenia czasu. Na zimowisku organizowane były różne zajęcia m.in. uczniowie poznawali kraje Europy.

Poprawiony (środa, 02 marca 2016 13:01)

Więcej…

 

Rekrutacja w roku szkolnym 2016/2017

Na podstawie Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2015 r. w sprawie sposobu przeliczania na punkty poszczególnych kryteriów  uwzględnionych w postępowaniu rekrutacyjnym, składu i szczegółowych zadań komisji rekrutacyjnej, szczegółowego trybu i terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego (Dz. U z 2015 r., poz. 1942) Wójt Gminy Garwolin podaje do wiadomości harmonogram i kryteria rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, klas I szkół podstawowych i klas I gimnazjów:

Więcej…

 

Noworoczna zabawa w Szkole Podstawowej w Rębkowie

Noworoczna zabawa w Szkole Podstawowej w Rębkowie

21 stycznia 2016 roku, mimo niskiej temperatury, był gorącym dniem w Szkole Podstawowej w Rębkowie. Atmosferę w murach placówki podgrzewała radość dzieci z okazji corocznego balu choinkowego, a także miłość oraz wdzięczność dla Babć i Dziadków, wyrażana z okazji obchodzonego tego dnia Święta Seniorów.

Więcej…

 

Spotkanie Społecznej Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Siedleckiej

„Przyszłość człowieka i świata idzie przez rodziny”

Spotkanie Społecznej Rady Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Siedleckiej odbyło się 18 listopada 2015 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej. Zgromadziło licznych przedstawicieli 28 placówek oświatowych, władze kościelne a także gminne. Otworzyła je dyrektor gimnazjum, Irena Skwarek, witając przybyłych gości. alt              

Więcej…

 

Informacja o wysokości dofinansowania

alt

Więcej…

 
Więcej artykułów…

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama