Dotyczy: działalności w zakresie prowadzenia targowisk

W związku z występowaniem wirusa Afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Garwolinie przekazuje polecenie Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii „o obowiązku zgłoszenia w odpowiednim terminie do powiatowego lekarza weterynarii zamiaru prowadzenia działalności w zakresie prowadzenia targowisk, na których odbywać się będzie sprzedaż zwierząt, w celu objęcia takiego podmiotu nadzorem weterynaryjnym oraz nadania mu weterynaryjnego numeru identyfikacyjnego i wpisanie go do rejestru podmiotów nadzorowanych”.

 

Poprawiony (piątek, 12 maja 2017 12:52)

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama