Zawody unihokeja dziewcząt w Szkole Podstawowej w Rębkowie

14.01.2016 roku w SP Rębków odbyły się zawody w unihokeju dziewcząt w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finale powiatowych rozgrywek wystąpiło pięć zespołów, z których każdy zmierzył się ze sobą. W wyniku rozegranych gier pierwsze miejsce zajęła SP Wilkowyja, drugie SP Rębków, natomiast trzecie SP Kępa Celejowska. Cztery pierwsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a trzy najlepsze medale.

Pełne wyniki:

LP

SZKOŁA

BRAMKI

PKT

OPIEKUN

1

SP WILKOWYJA

10:0

8

WŁODZIMIERZ JARZYNA

2

SP RĘBKÓW

13:3

6

PIOTR SZOSTAK

3

SP KĘPA CELEJOWSKA

7:4

4

EWA SZCZEPAŃSKA

4

SP RUDA TALUBSKA

5:7

2

IRMINA KRULIKOWSKA

5

SP GARWOLIN 5

0:21

0

BOGDAN PRZEŹNICKI

  CAM01721 Copy

CAM01724 Copy

CAM01726 Copy

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama