Poczta Polska szuka chętnych do otwarcia Agencji Pocztowej na terenie gminy wiejskiej Garwolin

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencje Pocztową w miejscowości położonej na terenie gminy wiejskiej Garwolin. Poczta zapewnia: specjalistyczny sprzęt, szkolenie, stałe wynagrodzenie, a przy wyższych obrotach - atrakcyjną prowizję! Wymagana jest zarejestrowana działalność gospodarcza, dysponowanie prawem do lokalu. Istnieje możliwość uruchomienia agencji w miejscu obecnie prowadzonej działalności handlowo-usługowej. 

Więcej informacji: tel.: 22-557-96-63;

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony (poniedziałek, 25 stycznia 2016 11:07)

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama