Wyniki konkursu "Sztafeta ekologiczna"

WYNIKI KONKURSU

Konkurs – „Sztafeta ekologiczna

Dnia 12.10.2015 r. w rywalizacji finałowej projektu pn. „Konkurs- Sztafeta ekologiczna” dofinansowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wzięli udział reprezentanci klas I, II, III wszystkich szkół podstawowych z gminy Garwolin. altPo emocjonujących rozgrywkach zgodnie z kryteriami projektu dnia 12.10.2015 r. Komisja Konkursowa w składzie: Przewodniczący komisji: Karolina Kasprzak – Zastępca Wójta Gminy Garwolin, Członkowie: Kinga Smak – Dyrektor Gminnego Centrum Animacji i Kultury w Sulbinach, Aneta Pawliszewska – Piętka – Inspektor ds. księgowości budżetowej , Magdalena Chrzanowska – Referent ds. Gospodarki Odpadami, Grzegorz Góźdź – Podinspektor ds. rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska i gospodarki wodnej, Agnieszka Sztylka – Referent ds. zamówień publicznych i funduszy europejskich

wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej w Rębkowie

Nagroda dla szkoły: komputer i drukarka kolorowa

II miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi

Nagroda dla szkoły: komputer i zestaw do karaoke

III miejsce - Publiczny - Zespół Szkół w Michałówce

Nagroda dla szkoły: aparat cyfrowy i telewizor 

 

Nagrody indywidualne dla uczestników sztafet, które zajęły I, II i III miejsce w poszczególnych klasach to wycieczka w Góry Świętokrzyskie – zwiedzanie parku dinozaurów JURAPARK w Bałtowie (termin wycieczki 20.10.2015 r.)

Jan Dąbrowski, Izabela Kocyk, Stanisław Leń, Maja Michalec – PSP Wilkowyja

Zofia Karczmarczyk, Wiktoria Gontarz, Karolina Mitek, Wiktoria Wroniewicz – SP Rębków, Dominik Michalczyk, Filip Kałaska, Anna Grzegrzółka, Maja Miętus,- ZSP Michałówka

Bartosz Grędzik, Jakub Łuczyński, Maja Sabała, Aleksander Dębski- SP Rębków ,

Patrycja Kisiel, Gabriela Michalec, Szymon Jałosiński, Tycjan Głażewski - PSP Wilkowyja, Maksymilian Staros, Alicja Babik, Jakub Danielczuk, Krzysztof Parzyszek – PSP Ruda Talubska,

Kacper Karczmarczyk ,Oliwia Budyta, Alicja Kusińska, Gabriel Dębski - SP Rębków,

Kinga Rędaszka, Maciej Rzętała, Jakub Sochacki, Zuzanna Przybysz- ZSP Krystyna,

Oliwia Elmerych, Maria Dąbrowska, Eryk Sałata, Julian Obłoza - PSP Wilkowyja

GRATULUJEMY WSZYSTKIM!

DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM I UCZNIOM ZA ZAANGAŻOWANIE PODCZAS REALIZACJI PROJEKTU!

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama