OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE KANALIZACJI SANITARNEJ W SULBINACH I RUDZIE TALUBSKIEJ

OGŁOSZENIE

Wójta Gminy Garwolin

DOTYCZY KANALIZACJI

W MIEJSCOWOŚCIACH

SULBINY I RUDA TALUBSKA

W związku z trwającymi pracami projektowymi związanymi z budową sieci oraz przyłączy kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Sulbiny i Ruda Talubska (do torów), Wójt Gminy Garwolin zwraca się z prośbą o stawienie się osób zainteresowanych powyższą inwestycją do Urzędu Gminy Garwolin do pokoju 209 piętro II w godzinach od 8:00 do 15:30 w celu zatwierdzenia lub zaprojektowania przyłącza do działki, do dnia 09.10.2015r.

Proszę o przekazanie informacji właścicielom działek sąsiednich.

Poprawiony (czwartek, 01 października 2015 08:54)

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama