Podpisanie umowy na dofinansowanie z PROW "Przebudowy drogi - ulicy Kwiatowej w miejscowości Miętne Gmina Garwolin"

alt

Więcej…

 

Podpisanie umowy na dofinansowanie zadania: "Przebudowa drogi - ulicy Kwiatowej w miejscowości Miętne"

W dniu 14.07.2016 r. Wójt Gminy Garwolin w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego podpisał umowę na dofinansowania zadania pn. „Przebudowy drogi – ulicy Kwiatowej w miejscowości Miętne gmina Garwolin”. Przyznana wartość pomocy wynosi 260 751,00 zł. Zadanie to będzie zrealizowane jeszcze w tym roku. Obecnie toczy się postępowanie przetargowe, otwarcie ofert nastąpi jeszcze w tym miesiącu. 

alt

Więcej…

 

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na zadanie: "Leczenie i konserwacja pomników przyrody na terenie gminy Garwolin"

alt

Więcej…

 

KOMUNIKAT PRASOWY

Fundacja Aby żyć, organizator kampanii społeczno-edukacyjnej pt. „Pneumokokom mówimy: Szczepimy!!!” realizuje działania edukacyjne skierowane do rodziców w zakresie szczepień przeciwko pneumokokom.

Więcej…

 

Marcin Kołodziejczyk - wójt gminy Garwolin laureatem Pierwszego Ogólnopolskiego Konkursu – „Wójt Przyjacielem Biblioteki”.

 Organizatorem konkursu była działająca na zlecenie inicjatorki, Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk Agencja 21. O konkursie Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej została poinformowana przez panią Danutę Kalinowską i 18 marca wysłaliśmy kandydaturę wójta gminy Garwolin. Następnie prosiliśmy czytelników i użytkowników biblioteki, aby czynnie popierali zgłoszoną przez nas kandydaturę i wysyłali emaile popierające wójta, co ostatecznie przeważyło szalę zwycięstwa.

  alt 

Więcej…

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama