XVI EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCH

„Stypendia Pomostowe” to rozbudowany program stypendialny oferujący stypendia dla studentów na I rok i dalsze lata studiów.

Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. W roku akademickim 2017/2018 czekają na Was stypendia na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy.

Więcej…

 

Wyniki konkursu "Ekologiczny pokaz mody"

alt

Więcej…

 

Postęp prac przy budowie świetlicy wiejskiej w Niecieplinie

Prace przy budowie świetlicy wiejskiej w Niecieplinie postępują zgodnie z planem. W ostatnim czasie został zalany strop nad parterem i I piętrem budynku. W najbliższych tygodniach zostanie wykonany dach. alt

Więcej…

 

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

alt

Więcej…

 

Zarządzenie Wójta Gminy Garwolin w sprawie zmiany terminów postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Zarządzenie Nr 40/2017
Wójta Gminy Garwolin
z dnia 11 maja 2017 r.

w sprawie zmiany Zarządzenia nr 26/2017 Wójta Gminy Garwolin z dnia 22 marca 2017 roku w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Garwolin w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej…

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama