Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Garwolinie o nakazach i zakazach oraz innych ograniczeniach obowiązujących osoby utrzymujące drób

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Garwolinie informuje, że w dniu 27 grudnia 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. 2016, poz. 2091). Jednocześnie informuje, że obowiązek zawarty w §1 ust 1 punkt 2) litera b) wyżej cytowanego rozporządzenia dotyczy zgłaszania do powiatowego inspektoratu weterynarii miejsc w których utrzymywany jest drób co można realizować poprzez pobranie ze strony internetowej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Garwolinie i wypełnienie druku zgłoszenia utrzymywania drobiu i nadesłanie go pocztą elektroniczną albo złożenia bezpośrednio w siedzibie tutejszego Inspektoratu.

Inspektorat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 800-1600.

Adres strony internetowej:http://piwgarwolin.pl/

Adres poczty email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…

 

ZŁOTE GODY 2017

Urząd Stanu Cywilnego w Garwolinie zwraca się z prośbą o zgłaszanie par małżeńskich obchodzącychw roku bieżącym jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Garwolin w terminie do dnia 28 lutego 2017 r.

Zgłoszenia prosimy kierować pod nr telefonu 25 786 42 26 lub w budynku B Urzędu Miasta Garwolina (pokój Nr 4).

 

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

alt

Więcej…

 

Informacje dla hodowców drobiu w sprawie wirusa zajadliwej grypy ptaków (HPAI), podtyp H5N8

Ulotka

Więcej…

 

XVIII Sesja Rady Gminy Garwolin

28 grudnia 2016 roku odbyła się XVIII zwyczajna sesja Rady Gminy Garwolin. Podczas sesji wręczono medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla par małżeńskich z okazji jubileuszu diamentowych i złotych godów oraz medale „Za zasługi dla Obronności Kraju” rodzicom, których troje dzieci pełni lub pełniło nienagannie czynną służbę wojskową. W imieniu osób, które nie przybyły na sesję, medale odebrali ich przedstawiciele.

alt

Więcej…

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama