Informacja dot. rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2017/2018

Na podstawie art. 204 ust. 1 ustawy Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe (Dz. U z 2016 r., poz. 60) Wójt Gminy Garwolin podaje do wiadomości harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018:

Więcej…

 

XVII HALOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO

W sobotę 18 marca o godzinie 9:00 w hali sportowej CSiK w Garwolinie rozpoczął się XVII HALOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn: Rada Gminy Garwolin, Rada Powiatu Garwolińskiego, Rada Gminy Łaskarzew, Rada Miasta Pilawa, Rada Gminy Górzno i Rada Gminy Parysów.

Więcej…

 

Obwieszczenie RDOŚ w Warszawie z dnia 10.03.2017 r.

0207 0001

Więcej…

 

Wizyta gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Rudzie Talubskiej w Urzędzie Gminy.

Dzisiaj Urząd Gminy odwiedzili gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Rudzie Talubskiej. Uczniowie gimnazjum zapoznali się z pracą urzędu, dowiedzieli się, jak i gdzie załatwić sprawę w urzędzie. Gimnazjaliści odwiedzili każdy pokój w naszym urzędzie, gdzie dowiedzieli się jakie sprawy będą mogli załatwić w przyszłości. Wójt Marcin Kołodziejczyk z Zastępcą Wójta Karoliną Kasprzak bardzo obszernie opowiadali o działalności urzędu i pracy urzędników. Na koniec spotkania wójt zaprosił wszystkich do sali konferencyjnej, gdzie młodzież mogła zadawać pytania dotyczące działalności gminy i urzędu.

Więcej…

 

XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO

W sobotę 4 marca o godzinie 9:00 w hali sportowej CSiK w Garwolinie rozpoczął się XVIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ RADNYCH MIAST I GMIN POWIATU GARWOLIŃSKIEGO. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn: Rada Gminy Garwolin, Rada Powiatu Garwolińskiego, Rada Gminy Miastków Kościelny, Rada Miasta Pilawa, Rada Gminy Górzno i Rada Gminy Parysów.

Więcej…

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama