Uroczystość 95-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Rębkowskiej

W dniu 28.05.2017 r. odbyła się uroczystość 95-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Rębkowskiej. Uroczystość rozpoczęła się od zbiórki pododdziałów i wciągnięcia na maszt flagi państwowej oraz odczytania kroniki. Następnie Ks. Prałat Julian Jóźwik odprawił Mszę Świętą w intencji strażaków. Po liturgii Mszy Świętej głos zabrał Prezes Antoni Sowa który podziękował za liczne przybycie zarówno zaproszonych gości jak i mieszkańców. Druhna Albina Łubian Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Mazowieckiego wręczyła medale za zasługi dla pożarnictwa. Dh Tadeusz Makulec uhonorowany został Złotym Znakiem Związku OSP RP, dh Andrzej Mikulski uhonorowany został Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza.

Więcej…

 

Ogłoszenie

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: asysten rodziny

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.

 

Więcej…

 

Informacja o zmianie zapisu Regulaminu Konkursu plastycznego - "Eko - świat pszczół"

EKO.pszczoła

W związku z pkt XVI. ust. 7 Regulaminu Konkursu plastycznego - "Eko - świat pszczół" wprowadzono zmiany w niniejszym Regulaminie.

W dniu 30 maja 2017 r. (wtorek) Gminna Komisja Konkursowa dokona oceny prac i wyłoni zwycięzców.

Poniżej załączamy Regulamin.

Więcej…

 

Obwieszczenie Wójta Gminy Garwolin o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Garwolin

alt

Więcej…

 

Festyn rodzinny w Rębkowie

21 maja 2017 r. zorganizowaliśmy festyn, który połączył ze sobą trzy święta: Dzień matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Na rodziny czekało wiele atrakcji, m. in. występy artystyczne uczniów, których tematem przewodnim były tańce, piosenki i wiersze o rodzinie. W sektorach zabawowych można było wygrać nagrody za np.: recytację wiersza, amlowanie pocztówki o Rębkowie, udział w konkursie sportowym lub plastycznym. Za przyniesiony papierek można było otrzymać cukierek. Największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw: zjeżdżalnie, kula zorbingowa, rodeo i wiele innych atrakcji. Festyn zintergrował mieszkańców Rębkowa i Ewelina we wspólnej orgaizacji i zabawie. Gościem honorowym był pan Marcin Kołodziejczyk Wójt Gminy Garwolin.

Szkoła Podstawowa w Rębkowie

 

nasza-gmina

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szukaj na stronie
Reklama
Rachunek bankowy
Reklama
Polecamy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama